}

Sayfayı Faydalı Buldunuz mu?

Puan Verin
Koalay.com

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

  • İlk kez araç alacaklar için trafik ve kasko sigortası teklif öngörüsü.
  • Henüz araç almayanlar için geçmiş tekliflere göre kasko ve trafik sigortası fiyat analizi.

Teklif almak için araç bilgilerini girin!Indikatif (Gösterge) Teklifler

{{quote.category}}

{{quote.premium | currency : value=""}} TL

{{error}}


*Teklifler sigortalının hasar basamağına göre aynı türdeki araçlara verilen geçmiş teklif dataları analiz edilerek, gösterge niteliğinde oluşturuluyor.

İndikatif (Gösterge) Sigorta Teklif Nedir?

İndikatif (gösterge) sigorta teklifi, sistemimiz üzerinden daha önce sorgulama yapılan marka ve modeldeki araçlar için geçmiş sigorta teklifleri analiz edilerek oluşturulan gösterge niteliğinde tekliflerdir.

İndikatif (Gösterge) Sigorta Teklifi Nasıl Oluşturulur?

İndikatif teklif, T.C. Kimlik Numarası girilen kişinin hasar basamağına göre teklif almak istediği marka modeldeki aracın geçmiş sigorta teklifleri analiz edilerek oluşturulur.

Standart, Genişletilmiş, Servis Şartlı, Muafiyetli Sigorta Ne Anlama Geliyor?

Standart sigorta, kapsamı kamu otoriteleri tarafından belirlenen teminatların sunulduğu sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Genişletilmiş sigorta, standart teminatlara ek olarak çeşitli kapsamlarda teminatların eklendiği sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Muafiyetli sigorta, standart teminatların bazılarının tamamen veya kısmen karşılanmadığı sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Servis şartlı, standart teminatların tamamını karşılayan ancak servis teminatında özel ve yetkili servis ayrımının yapıldığı sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Tavan Fiyat, standart teminatların sunulduğu trafik sigortası poliçelerinde uygulanabilecek en yüksek fiyatı ifade ediyor.

Aracını Almamış Kişiler Kasko ve Trafik Sigortası Teklifi Alabiliyor mu?

Aracın marka ve modeline göre geçmişte verilen kasko ve trafik sigortası teklifleri analiz edilerek hesaplama yapıldığı için “evet” araç alınmamış olsa bile teklif alınabiliyor.

Neden Birden Fazla Sigorta Teklifi Çıkıyor?

Sigorta fiyatları, mevcut teminat kapsamı ve ek teminatlara göre değişkenlik gösteriyor. Bunun için teminat kapsamına göre farklı fiyatlar/teklifler gösterilebiliyor.

Teklif Almak İçin Neden Kimlik Numarası İsteniyor?

Sigorta teklif kriterlerinden biri de araç sahibinin hasar geçmişi yani hasar kademesidir. Hasar kademesinin çekilebilmesi için de aracı satın almak isteyen kişinin T.C. Kimlik Numarası gereklidir. Ayrıca daha önce araç sahibi olmayan kişilerin hasar kademesi başlangıç seviyesi olan 4’tür. Detaylı bilgi için hasarsızlık indirimi sayfamızı ziyaret edin.

Aradığım Aracın Marka Modelini Neden Bulamıyorum?

İndikatif (gösterge) teklifler, sorgulanan marka ve model için geçmiş teklif dataları kullanılarak oluşturuluyor. Bu sebeple sorgulanan marka ve model için daha önce sistemimiz üzerinden bir sorgulama yapılmadıysa herhangi bir teklif sunulamıyor. Yani piyasada çok fazla bulunmayan veya yeni çıkan araçlar için teklif verilmeme ihtimali mevcut.


Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;


Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.


Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.


Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.


Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve
hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Kolayca Teklif Al
Sorularınız için
444 88 83
çağrı merkezimize ulaşarak
destek alabilirsiniz.