Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

  • İlk kez araç alacaklar için trafik ve kasko sigortası teklif öngörüsü.
  • Henüz araç almayanlar için geçmiş tekliflere göre kasko ve trafik sigortası fiyat analizi.

Teklif almak için araç bilgilerini girin!Indikatif (Gösterge) Teklifler

{{quote.category}}

{{quote.premium | currency : value=""}} TL

{{error}}


*Teklifler sigortalının hasar basamağına göre aynı türdeki araçlara verilen geçmiş teklif dataları analiz edilerek, gösterge niteliğinde oluşturuluyor.

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!

Trafik ve Kasko Sigortası İndikatif Teklif Tüketici Soruları

İndikatif (gösterge) sigorta teklifi, sistemimiz üzerinden daha önce sorgulama yapılan marka ve modeldeki araçlar için geçmiş sigorta teklifleri analiz edilerek oluşturulan gösterge niteliğinde tekliflerdir.

İndikatif teklif, T.C. Kimlik Numarası girilen kişinin hasar basamağına göre teklif almak istediği marka modeldeki aracın geçmiş sigorta teklifleri analiz edilerek oluşturulur.

Standart sigorta, kapsamı kamu otoriteleri tarafından belirlenen teminatların sunulduğu sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Genişletilmiş sigorta, standart teminatlara ek olarak çeşitli kapsamlarda teminatların eklendiği sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Muafiyetli sigorta, standart teminatların bazılarının tamamen veya kısmen karşılanmadığı sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Servis şartlı, standart teminatların tamamını karşılayan ancak servis teminatında özel ve yetkili servis ayrımının yapıldığı sigorta poliçelerini ifade ediyor.

Tavan Fiyat, standart teminatların sunulduğu trafik sigortası poliçelerinde uygulanabilecek en yüksek fiyatı ifade ediyor.

Aracın marka ve modeline göre geçmişte verilen kasko ve trafik sigortası teklifleri analiz edilerek hesaplama yapıldığı için “evet” araç alınmamış olsa bile teklif alınabiliyor.

Sigorta fiyatları, mevcut teminat kapsamı ve ek teminatlara göre değişkenlik gösteriyor. Bunun için teminat kapsamına göre farklı fiyatlar/teklifler gösterilebiliyor.

Sigorta teklif kriterlerinden biri de araç sahibinin hasar geçmişi yani hasar kademesidir. Hasar kademesinin çekilebilmesi için de aracı satın almak isteyen kişinin T.C. Kimlik Numarası gereklidir. Ayrıca daha önce araç sahibi olmayan kişilerin hasar kademesi başlangıç seviyesi olan 4’tür. Detaylı bilgi için hasarsızlık indirimi sayfamızı ziyaret edin.

İndikatif (gösterge) teklifler, sorgulanan marka ve model için geçmiş teklif dataları kullanılarak oluşturuluyor. Bu sebeple sorgulanan marka ve model için daha önce sistemimiz üzerinden bir sorgulama yapılmadıysa herhangi bir teklif sunulamıyor. Yani piyasada çok fazla bulunmayan veya yeni çıkan araçlar için teklif verilmeme ihtimali mevcut.

Son güncelleme: 14.04.2024

Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!
Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;
Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 1 dakika ayırmanız yeterli.

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Kasko ve Trafik Sigortası İndikatif Teklif

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Koala Cengiz
Çok Koalay değil mi?
Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Koalayca Teklif Al

Kasko Sigortası Kullanım Kılavuzu

Merak edenler için Kasko Sigortası hakkında detaylı bilgiler
  05.10.2017

Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?

Aracın Camı Dolu Nedeniyle Kırılırsa Ne Olur? Sel ve Su Baskını Teminatı Nedir? Aracı Su Basarsa Ne Olur? Kasko Sigortasının Teminatları Nelerdir?
Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?
  09.02.2021

Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?

Aracın çalınması durumunda kasko tazminatı, Araç çalınmasını kasko karşılar mı, sigorta şirketinin çalınma sonucu tazminat ödemediği durumlar...
Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?
  03.10.2019

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir, Eşdeğer Parça Nedir, Eşdeğer Parça Kullanımında Sistem Nasıl İşliyor, Eşdeğer Parça Uygulaması ve Sigorta
Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?
  26.09.2019

Motosiklet Kasko İşlemleri

motosiklet kasko fiyatları, motosiklet kasko değeri, motosiklet kasko yapan firmalar, motosiklet kasko fiyat belirlenmesi
Motosiklet Kasko İşlemleri
  19.09.2019

Dar Kasko ile Genişletilmiş Kasko Farkı Nedir?

Dar Kasko, Genişletilmiş Kasko, Dar Kapsamlı Kasko, Dar Kasko İle Genişletilmiş Kasko Arasındaki Fark, Dar Kasko Nedir
Dar Kasko ile Genişletilmiş Kasko Farkı Nedir?
  13.09.2019

Araç Camı Kırılmasını Kasko Karşılar Mı?

kaskoda cam kırılması, cam kırılmasında istenen belgeler, kaskoda cam değiştirme hakkı, zorunlu trafik sigortasında cam kırılması
Araç Camı Kırılmasını Kasko Karşılar Mı?

Sayfayı Faydalı Buldunuz mu?

Puan Verin