Gulf Sigorta

Kasko Sigortası

Gulf Sigorta

Kasko Sigortası

 • Gulf Sigorta kasko tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Gulf Sigorta'dan Teklif Alın
Test
20 Sigorta Şirketinin Tekliflerini Karşılaştır
Test
9 Aya Varan Taksit
İmkanlarından Faydalan
Test
1 Dakika İçinde
Poliçeni Satın Al

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!

GULF Sigorta Tüketici Soruları

2016 yılı Haziran ayında çok uluslu Gulf Insurance Group K.S.C.P'nin yatırımı ile “Gulf Sigorta” olarak Türkiye Pazar'ına hizmet vermeye başladı.

Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye'de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet veriyor.

%44 hissesi Kuwait Projects Company (KIPCO), %41,4 hissesi Fairfax Financial Holdings Limited ve kalan hisseleri hazine ve halka açık olan Gulf Insurance Group K.S.C.P 1962 yılında şirket temellerini atmış olup 9 farklı ülkede faaliyetine devam ediyor.

Koalay'da aracınız için Gulf Sigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Gulf Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur.

Gulf Sigorta çeşitli teminatlar toplamından oluşan ve yeni genel şartlar kapsamında Genişletilmiş Kasko olarak değerlendirilen Gulf VIP kasko adlı çok özel bir paket poliçeyi sunmaktadır. Sürücünün yaşayabileceği her tatsız olasılığın incelikle düşünülmesi sonucu tasarlanan bu çok kapsamlı hizmetin kapsamında ana teminatlar kadar ek teminatlar da ürünün farkını ve faydasını ortaya koymaktadır.

Gulf Sigorta V.I.P. Paket Kasko Sigorta Poliçesi ile aracınız aşağıdaki risklere karşı teminat limitleri dahilinde koruma altına alınıyor.

 • Araç Teminatı (Kasko)
 • Deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelen zararlar
 • Grev, Iokavt, kargaşalık ile halk hareketleri ve bunları önlemek, etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlar
 • Sel ve su baskını ile meydana gelen zararlar
 • Artan Mali Sorumluluk: Maddi/Bedeni Ayrım Olmaksızın (Manevi tazminat talepleri teminata dahildir.) İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları'nda belirtilen Manevi Tazminat talepleri, bedeni zararlar limitleri ile teminat kapsamına dahil edilmiştir.
 • Ferdi Kaza Teminatı: Ölüm/Sürekli Sakatlık, Tedavi Masrafları , Gündelik Tazminat (kazaen) ve İş Kaybı
 • Hukuksal Koruma Teminatı
 • Gulf Sigorta Yardım Teminatı (Asistance)
 • Anahtar Kaybı Teminatı
 • Gulf Sigorta Mini Onarım Teminatı
 • Hatalı Akaryakıt Dolumu Nedeni ile Oluşacak Hasarlar Teminatı

Gulf Sigorta kasko poliçesi satın almanın en kolay yolu Koalay.com'dur. Gulf Sigorta kasko paketlerinden herhangi birinden bütçenize en uygun kasko teklifini almak için araç bilgilerini Koalay.com üzerinden girebilirsiniz. Gulf Kasko poliçenizi birkaç adımda online olarak bastırabilirsiniz. Koalay'dan 365 gün ve 7/24 online hizmet alınabilir. Gulf Sigorta poliçe sorgulama işlemi ile var olan poliçenizi inceleyebilirsiniz. Poliçenizi satın aldıktan sonra, ister doğrudan yazdırabilir ya da e-posta olarak dijital ortamda saklayabilirsiniz.

Son güncelleme: 13.06.2024
Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!
Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;
Gulf Sigorta

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 1 dakika ayırmanız yeterli.

Gulf Sigorta

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Gulf Sigorta

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Gulf Sigorta

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Gulf Sigorta
Çok Koalay değil mi?
Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Koalayca Teklif Al