Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Sompo Japan

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Sompo Japan Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Sompo Japan Sigorta'dan Teklif Alın

Sompo Japon Sigorta Koalay'da!

 • Sompo Japan Sigorta kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada kolayca ve online satın alabilirsiniz.
 • 1.11.2007 tarihi ile birlikt kurucusu olan Fiba Holding'in adını alarak, 'Fiba Sigorta A.Ş.' adı ile faaliyetlerine devam etti.28.02.2011 tarihinde Fiba Sigorta'nın ünvanı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişti. Bu tarihten itibaren dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Japon sigorta sektörünün lider şirketlerinden Sompo Japan'ın desteğini arkasına alarak yoluna emin adımlarla devam etmekte, başta kasko ve trafik sigortası olmak üzere pek çok sigorta çeşidinde hizmet vermektedir.
Sompo Japan Sigorta

Son güncelleme: 06.04.2020

Sompo Japan Trafik Sigortası

Koalay’da aracınız için Sompo Japan trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Sompo Japan Sigorta aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı’nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

Sompo Kasko Sigortası

Koalay’da aracınız için Sompo Japan kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Sompo Japan ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur. 

Kasko sigortası tekliflerini incelemek ve kişiselleştirilmiş en uygun poliçeyi satın almak için hemen Koalay.com’dan teklif alın.

Sompo Japan Sigorta’da Kaç Çeşit Kasko Paketi Var?

Sompo Japan Sigorta’nın ihtiyaca göre 3 farklı kasko ürünü bulunuyor. Otomobilleri güvence altına alan Artı Kasko, belirli markalara özel avantaj sunan Marka Kasko ve Mini Kasko.

Artı Kasko Paketi Teminatlarında Neler Var?

Sompo Japan Sigorta Artı Kasko otomobilin markası ne olursa olsun farklı ihtiyaçlara farklı çözümler getiren bir sigorta türü. Artı Kasko en uygun teminatları sunmaktadır. Bu teminatlar;

 • Aracı çarpma ya da araca çarpılması
 • Aracın çalınması, yanması
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör nedeni ile meydana gelebilecek zararlar
 • Deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım ya da yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelebilecek zararlar
 • Sel ve su baskını nedeni ile meydana gelebilecek hasarlar
 • Yetkili olmayan kişilerin aracı çekmesi sonucu oluşan hasarlar
 • Sigara ve benzeri maddelerin araca vereceği yangın dışındaki zararlar
 • Kemirgen ve ek sözleşmede belirtilen durumlar dahilinde diğer hayvanların vereceği zararlar
 • Herhangi bir kaza sonucunda vefat olması ya da sürekli sakatlık riskine karşı koltuk ferdi kaza teminatı
 • Araç kullanımından doğan hukuki anlaşmazlıklara ait hukuki masraflar
 • Anahtar kaybı
 • Anahtar ile aracın çalınması
 • 7/24 Yardım Hizmetleri

Artı Kasko’da Hangi Ek Teminatlar Alınabilir?

Sompo Sigorta, aracın 2. el değeri yerine anahtar teslim değerinin ödenmesini sağlayan yeni değer teminatı sağlar. Kaza sonucu araçta bulunan kişilerin tedavi masrafları, hasarsızlık indirimi için koruma teminatı ve kasko sigortalı aracı T.C. sınırları dışındaki belirli ülkelerde teminat altına alan yurt dışı ek teminatı Sompo Sigorta’nınArtı Kasko ürününde isteğe bağlı alınabilecek ek teminatlardır.

Sompo Sigorta Marka Kasko Paketi’ni Kimler Yaptırabilir?

Sompo Sigorta Marka Kasko ürünü Volswagen ve Audi marka araçlara ayrıcalıklar sunan, kişiyi ve aracını olası risklere karşı güvence altına alan bir üründür.

Sompo Japan Sigorta Marka Kasko Paketi’nin Avantajları

Sompo Japan Sigorta Marka Kasko paketi Bireysel Genişletilmiş Kasko’nun sunduğu tüm teminatları sağlarken, aynı zamanda belirlenen markalara özel avantajlar da sunar.  Sompo Marka Kasko’nun tüm avantajları şunlar:

 • %100 orijinal parçalar ile garantili onarım hizmeti
 • Cam hasarlarında herhangi bir ek ödeme olmaksızın orijinal cam değişimi
 • Hasarlarda herhangi bir eskime payı düşülmemesi
 • Yetkili servis güvencesi ile küçük hasarlarda kullanılabilecek “küçük onarım hizmetleri”
 • Aynı marka / marka grubu ve aynı segmentte ikame araç desteği
 • Pert ve hırsızlık hasarlarında herhangi bir muafiyet uygulanmaması
 • 1.000 TL limitle kişisel eşya teminatı

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Sompo Japan Kasko ve Trafik Sigortası

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al