Ara
Aksigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Aksigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir,
 • Aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
AKSigorta'dan Teklif Alın

Aksigorta Koalay'da!

 • Aksigorta kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi kolayca ve online satın alabilirsiniz.
 • 1960 yılında kurulan Aksigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine, 700 çalışan, 16 bölge müdürlüğü, 2.000’i aşkın bağımsız acente, 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3.600 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.
 • Sağlıktan kaskoya, işyeri paketinden sorumluluk sigortalarına kadar çok sayıda ürünü sunan Aksigorta, Türkiye’de sektörün büyümesine, toplumsal sigorta bilincini mümkün olan her koldan geliştirmeye, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır.
Aksigorta

Aksigorta Trafik Sigortası

Koalay’da aracınız için Aksigorta trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Kaza sonucunda diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan trafik sigortası, zorunlu bir sigorta türüdür. Trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın hasarını, kapsadığı limitler ölçüsünde kaşılar.

Aksigorta Kasko Sigortası

Koalay’da aracınız için Aksigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz.  Aksigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur. 

Aksigorta’da Kaç Çeşit Kasko Var?

Aksigorta 4 farklı ihtiyaca göre asko paketleri sunuyor. Akkasko, Pratik Kasko, Muafiyetli Oto Kaskom ve Ticari Kasko.

Akkasko Paketinin Teminatında Neler Bulunuyor?

Akkasko çarpışma, çalınma, sel, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu, yolda kalma, yaralanma gibi birçok riske karşı sürücüyü, yolcularını, aracı, araç içindeki eşyayı, karşı araçla yolcularını ve 3.şahısları güvence altına alır.

Akkasko’nun Standart Teminatları Dışında Ek Teminatlardan Yararlanılabilir mi?

Akkasko ürününde araç sahiplerine detaylı bir ek teminat listesi de sunuluyor. Buna göre;

 • Grev, terör, lokavt, kargaşalık, halk hareketlerinde araçta meydana gelen zararlar
 • Aracı yetkili olmayan kişilerin çekmesi sonucu araçta meydana gelen zararlar
 • Patlayıcı, yakıcı ve parlayıcı madde taşınması
 • Aracın orijinalinde bulunmayan aksesuarlar
 • Toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, sel ve su baskını nedeniyle meydana gelen zararlar
 • Kıymet kazanma indirimi istisnası
 • Yurtdışı ek teminatı
 • Anahtar çalınması ve kaybolması
 • Anahtarın ele geçirilerek aracın çalınması
 • Kişisel eşyalar
 • Sigara ve benzeri yanıklar    
 • Yanlış akaryakıt dolumu
 • Kemirgen hayvanların vereceği zararlara karşı araç sahibinin isteğine bağlı olarak Akkasko’nun ek teminatlarından yararlanılabilir.

Akkasko’daki Ücretsiz Hizmetler Nelerdir?

Akkasko’da Mini Onarım Hizmeti, Acil Tıbbi Yardım, Yol Yardımı, Sıfır Araç Koruması, Hasarsızlık İndirimi, Geçici Araç Hizmeti gibi ücretsiz hizmetlerden yararlanmak mümkün. Ayrıca Aksigorta Kasko paketlerinin tümünde ücretsiz Mini Onarım Hizmeti vardır. Mini Onarım hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları hasarsızlık indirimi bozulmadan onarılır.

Neden Aksigorta Pratik Kasko Yaptırmalıyım?

Pratik Kasko ile araç kazadan yolda kalmaya, çalınmadan sele, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna kadar birçok riske karşı güvence altındadır. Kasko paketine Vale Hizmeti’nin eklenmesiyle kaza anında Aksigorta personeli araç sahibinin istediği yerden gelip aracı alarak Aksigorta’nın garantili servislerinden birine götürür ve onarım süresi boyunca yedek araç verilir.

Neden Aksigorta Muafiyetli Oto Kaskom Yaptırmalıyım?

Ekonomik kasko isteyen araç sahipleri Muafiyetli Oto Kaskom yaptırabilir. Değeri 50 bin TL’ye kadar olan araçları kazada, yolda kalma durumunda, çalınmada, selde, yangında, hırsızlıkta ve daha birçok riskte koruyan kasko paketi, aracı, yolcuları, sürücüyü ve karşı araç ile yolcularını da güvence altına alır.

Muafiyetli Oto Kaskom’daki Ücretsiz Hizmetler Neler?

Aksigorta Muafiyetli Oto Kaskom poliçesi satın alan araç sahipleri, Acil Tıbbi Yardım, Mini Onarım Hizmeti, Sıfır Araç Koruması ve Otopark Koruması hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilir. Acil Tıbbi Yardım ile ücretsiz ambulans ile hemen yardım gönderilir, acil müdahalede ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir. Mini Onarım’da küçük çizikler, göçükler, boya tamiri, iç döşeme, cam ve plastik hasarları hasarsızlık indirimini bozmadan onarılır. Sıfır Araç Koruması’nda sıfır kilometre araçlar tam hasar aldığında anahtar teslim bedel ödenir. Otopark Koruması ile araç bırakılan otoparktan çalınsa bile otoparka ait resmi fiş varsa bedeli ödenir.

Aksigorta Ticari Kasko Paketi Hangi Araçlar İçin Geçerlidir?

Ticari Kasko,10 yaşa kadar olan taksi ve kiralık araçlar hariç tüm ticari araçlara yapılabilir. Ticari araçları tehlikelere karşı teminat altına alan Ticari Kasko, karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlara römork ya da karavanlar ile iş makinelerine lastik tekerlekli traktörlere kadar, taşınan yolcular da Aksigorta güvencesi altındadır. Ticari Kasko’da Mini Onarım Hizmeti, Acil Tıbbi Yardım, Yol Yardımı, Sıfır Araç Koruması, Hasarsızlık İndirimi, Geçici Araç Hizmeti gibi ücretsiz hizmetlerden de yararlanmak mümkün.

Aksigorta’dan Kasko Poliçesi Sahibi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Aksigorta Kasko poliçesi satın almanın en kolay yolu Koalay.com’dur. Aksigorta Kasko paketlerinden herhangi birinden bütçenize en uygun Kasko teklifini almak için araç bilgilerini Koalay.com üzerinden girerek, Aksigorta Kasko poliçenizi birkaç adımda online olarak bastırabilirsiniz. Koalay’dan 365 gün ve 7/24 online hizmet alınabilir. Aksigorta poliçe görüntüleme işlemi ile var olan poliçenizi inceleyebilirsiniz.Poliçenizi satın aldıktan sonra, ister doğrudan yazdırabilir ya da e-posta olarak dijital ortamda saklayabilirsiniz.Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;


Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.


Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.


Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.


Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri


Koalay.com birçok sigorta şirketini eş zamanlı olarak
sorgular ve ihtiyacınıza uygun en iyi teklifleri getirir.


Aksigorta Anadolu sigorta Ankara Sigorta Bereket Sigorta Doğa Sigorta Ergo Sigorta Eureko Sigorta Gig Sigorta Groupama Sigorta Güneş Sigorta HDI Sigorta Koru Sigorta MAPFRE Genel Sigorta Quick Sigorta Ray Sigorta Sompo Japan Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta Zurich Sigorta