Koalay - Kasko ve Trafik Sigortasi Poliçelerini Karsilastir, Satin Al

Kasko Değer Listesi  • Kasko değer listesinden aracınızın güncel bedelini öğrenebilirsiniz.
  • Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından her ay yayınlanan bu liste, 15 yaşından küçük tüm araçların güncel bedeli ile ilgili referans olarak kullanılabilir.
  • Kasko Sigorta poliçenizi yaptırırken aracınızın güncel bedelini biliyor olmanız, Sigorta şirketlerinin teklif ettiği primleri karşılaştırmanıza yardımcı olur.

Koalay kasko değer listesi ile aracınızın model, marka, üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir,
sizin için en uygun kasko teklifini alabilirsiniz

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;


  • Kasko değer listesi aracın yaşı ve markası göz önünde bulundurularak hazırlanır ve kasko işlemlerinde bu liste baz alınabilir.
  • Kasko değer listesi, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSB) tarafından düzenli olarak yayınlanır. Her ay yayınlanan bu listede araçlar yaşı, markası ve modeli gibi kriterlere göre sıralanır. Kasko araç değer listesine 15 yaşından küçük arabalar dahil edilir ve kasko ve zorunlu trafik sigortası işlemlerinde bu listeye göre işlem yapılır. Kasko ve zorunlu trafik sigortası primleri aracın geçmişi, araç sahibinin eğitim seviyesi, mesleği gibi değişik özelliklere bağlı olarak değişebilir.
  • Yaşı 15’ten büyük olan araçlar kasko değer listesine dahil edilmez. Bu araçların zorunlu trafik ve kasko sigortaları için sigorta şirketlerinin teklif ettiği fiyatlar değerlendirilebilir. 15 yaşından büyük araçlar için zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçesi yaptırırken araç sahibinin eğitim, meslek ve yaş gibi özelliklerinin yanı sıra, aracın kaza geçmişi olup olmaması gibi faktörler de öne çıkmaktadır.
  • Kasko değer listesine ilişkin daha detaylı bilgi almak için Kasko Araç Değer Listesi Hesaplama sayfamıza göz atabilirsiniz.
  • Sorularınız için 444 88 83’ten çağrı merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Çok Koalay değil mi?

Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Koalay.com bir çok sigorta şirketini eş zamanlı olarak sorgular ve ihtiyacınıza uygun en iyi teklifleri getirir.


Mapfre Genel Sigorta HDI Sigorta Güneş Sigorta Sompo Japan Sigorta Anadolu Sigorta Allianz Sigorta Zurich Sigorta Unico Sigorta Groupama Sigorta Ergo Sigorta Aksigorta Ray Sigorta
Eureko Sigorta Türk Nippon Sigorta Axa Sigorta