Koalay.com Nedir?


Koalay.com Nedir? videosu

Koalay.com ne iş yapar?

Koalay.com sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırır. Koalay.com websitesi, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi arama işini sizin adınıza yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve poliçenizi kolayca satın almanızı sağlar.

Koalay.com hizmet anlayışı nedir?

Koalay.com kasko ve trafik sigortası hizmetini aşağıdaki prensiplere bağlı kalarak sunar:

 • En uygun fiyatları bulmanızı sağlar

  Koalay.com birçok sigorta şirketini tek seferde ve gerçek zamanlı olarak sorgular ve bütçenize en uygun teklifleri anında görüntüler.

 • Zamandan tasarruf edersiniz

  Koalay.com en büyük sigorta şirketlerini en ileri teknolojiyle sizin adınıza gerçek zamanlı olarak sorgular ve size zaman kazandırır.

 • Arama sonuçlarımız tarafsız ve objektiftir.

  Koalay.com sigorta şirketleri arasında ayrım yapmadan tarafsız ve objektif bir arama yapar.

 • Bilgileriniz her zaman güvendedir

  Bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemlerinin güvencesi altındadır ve üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

 • Koalay.com ücretsizdir.

  Koalay.com’un sigorta şirketlerini sorgulayarak sunduğu teklifler hiçbir gizli ücret içermez.

Koalay hangi sigorta şirketleriyle çalışır?


Aksigorta Allianz Sigorta Anadolu sigorta Ankara Sigorta Bereket Sigorta Demir Hayat Sigorta Doğa Sigorta Gig Sigorta Groupama Sigorta Türkiye Sigorta HDI Sigorta Koru Sigorta MAPFRE Genel Sigorta Quick Sigorta Ray Sigorta Sompo Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta Zurich Sigorta Neova Sigorta Aveon Sigorta Metlife Sigorta Orient Sigorta

Adımız ve Maskotumuz Koala Cengiz’i neden seçtik?

Koalay.com Nedir?

Koalay.com markası, koala figürü (Avusturalya'ya özgü bir hayvan) ve "kolay" kelimesi biraraya getirilerek oluşturuldu.

Koala gününün 20 saatini uyuyarak geçirdiğinden uyanık olduğu 4 saat içinde yemek, su ve barınak bulmak için çok verimli olması gerekir. Tıpkı Cengiz adı verilen Koala'nın gündelik hayatta işlerinin yapımına yönelik en basit, en akıllıca ve en kolay yöntemler seçmesi gibi…

Mesala araç sigortası satın alırken en basit yöntemi seçerek Koalay.com websitesini kullanıyor. Koalay.com onun adına sigorta şirketlerini inceliyor ve ihtiyaçlarına en uygun sigortayı öneriyor.