Türk Nippon Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

Türk Nippon Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Türk Nippon Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Türk Nippon Sigorta'dan Teklif Alın
Test
20 Sigorta Şirketinin Tekliflerini Karşılaştır
Test
9 Aya Varan Taksit
İmkanlarından Faydalan
Test
1 Dakika İçinde
Poliçeni Satın Al

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!

Türk Nipon Sigorta Tüketici Soruları

Koalay'da aracınız için Türk Nippon Sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu'na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı'nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

Koalay'da aracınız için Türk Nippon Sigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur.

Türk Nippon Sigorta'da kasko kapsamında 3 ürün bulunmaktadır. Bu ürünler:

 • Geniş Kasko
 • Mavi Kasko (Dar Kasko)
 • Yeşil Kasko

Türk Nippon Sigorta A.Ş. aracınızı kazalara, hırsızlık olaylarına ve olası her türlü riske karşı güvence altına alır, hasarlarınızı en kısa sürede gidererek sizi hesapta olmayan masraflardan kurtarır. Türk Nippon Sigorta Kasko poliçesi, kasko sigortalarında Genişletilmiş Kasko teminatlarını kapsar:

 • Çarpma, çarpışma ve devrilme
 • Yanma
 • Hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs
 • Sigara ve benzeri maddelerin temasıyla meydana gelen yangın dışındaki zararlar
 • Yetkili olmayan kişilerce çekilen araçlara gelen zararlar
 • Hukuksal koruma
 • Kıymet kazanma
 • Kemirgen hayvanların vereceği zararlar

Araç sahipleri dilerse, Türk Nippon Sigorta Kasko poliçesine ek teminatlar ilave edebilir. Deprem ve yanardağ püskürmesi, sel ve su baskınlarının yanında araçta seyahat esnasında sürücü ve yolcuların başına gelebilecek kazalar poliçeye eklenebilecek isteğe bağlı teminatlar arasında yer alır.

Türk Nippon Sigorta Kasko Poliçesi en ihtiyaç duyulan anda araç sahiplerine hızlı çözümler sunar. Çekici ve kurtarma, oto kapı kilit hizmeti, lastik değiştirilmesi, benzin bitmesi durumunda en yakın benzinciye çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama gibi Türk Nippon Asistans Hizmetleri kasko poliçesi satın alan sürücülerin ek ücret ödemeden faydalanabileceği hizmetler arasında yer alıyor. Diğer Asistans Hizmetleri:

 • Profesyonel sürücü hizmeti
 • Yedek parça temini ve ulaştırılması organizasyonu
 • Daimi ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati
 • Yaralanma ve hastalık durumunda nakil veya daimi ikametgaha geri dönüş
 • Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması
 • İlaç gönderilmesi
 • Evde meydana gelen hasar geri dönüş seyahati
 • Acil mesajların iletilmesi
 • Kiralık araç (hasarlı aracın servisteki onarım süresinin 48 saati geçtiği durumlarda -Pazar günleri hariç- en fazla 10 gün ve yılda iki kez verilir)

Kasko poliçesinde Mini Onarım Hizmeti teminatı var ise, hizmet limitleri kapsamına giren küçük ölçekli hasarların giderilmesi için, anlaşmalı servise, kasko poliçesi ile birlikte, "Hasar Tespiti" yaptırmak üzer başvuru yapılabilir. Hizmetten yararlanmak için Mini Onarım Hizmeti kapsamında yapılan hasar tespiti sonrasında onarım işlemi için verilecek randevu günü ve saatinde aracı anlaşmalı serviste bulundurmak yeterlidir. Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme, boya tamiri "mini yama", iç döşeme tamiri, ön cam tamiri ve plastik tampon tamiri bu hizmette yapılan onarımlardır.

Mini Onarım Hizmeti'nin kullanımı araç sahibinin kendi iteğine bağlıdır ve bu hizmetin alınması kasko poliçesinin hasarsızlık indirimini etkilemez, hasarla ilgili herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmez.

Kasko poliçesini Türk Nippon Sigorta'dan satın almanın en hızlı ve güvenli yolu Koalay.com'dur. Araç sahipleri Türkiye'nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com üzerinden araç bilgilerini girerek ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun Türk Nippon Kasko poliçesini birkaç adımda satın alabilir. Türk Nippon sigorta anlaşmalı servisler ve Türk Nippon Sigorta iletişim bilgilerini kurum web sitesinden alabilirsiniz.

Son güncelleme: 13.06.2024
Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!
Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;
Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 1 dakika ayırmanız yeterli.

Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası
Çok Koalay değil mi?
Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Koalayca Teklif Al

Kasko ve Trafik Sigortası Kullanım Kılavuzu

Merak edenler için kasko ve trafik sigortası hakkında detaylı bilgiler
  05.10.2017

Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?

Aracın Camı Dolu Nedeniyle Kırılırsa Ne Olur? Sel ve Su Baskını Teminatı Nedir? Aracı Su Basarsa Ne Olur? Kasko Sigortasının Teminatları Nelerdir?
Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?
  09.02.2021

Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?

Aracın çalınması durumunda kasko tazminatı, Araç çalınmasını kasko karşılar mı, sigorta şirketinin çalınma sonucu tazminat ödemediği durumlar...
Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?
  03.10.2019

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir, Eşdeğer Parça Nedir, Eşdeğer Parça Kullanımında Sistem Nasıl İşliyor, Eşdeğer Parça Uygulaması ve Sigorta
Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?
  01.11.2017

Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları

Hasarsızlık İndirimi ve İndirim Basamakları, Hasarsızlık Prim Artışı, Trafik Cezaları Hasarsızlık İndirimini Etkiler mi, Trafik Sigortası Tavan Fiyatları 2023
Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları
  09.10.2019

Güvence Hesabı Nedir?

Güvence hesabı, güvence hesabı kapsamı, güvence hesabı amacı, güvence hesabı tazminat primi, güvence hesabına başvuru, güvence hesabı kapsamında dahil olmayan durumlar, güvence hesabı kapsamına giren durumlar, güvence hesabı kapsamındaki sigortalar
Güvence Hesabı Nedir?
  11.09.2019

Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022

2022 Trafik Sigortası Yaptırmama Cezası, Trafik Sigortası Ceza Yaptırımları, Trafik Sigortası Yaptırmama Ceza Ücreti Ve Gecikme Ceza Ücreti
Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022