Ara
Türk Nippon Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Türk Nippon Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Türk Nippon Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Türk Nippon Sigorta'dan Teklif Alın

Türk Nippon Sigorta Koalay'da!

 • Türk Nippon Sigorta Kasko Sigortası ve Zorunlu Trafik Sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi kolayca ve online satın alabilirsiniz.
 • Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.
 • Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Harel Grubu’nun gücü ve desteğini de arkasına alarak, sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.
Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta Zorunlu Araç Sigortası

Koalay’da aracınız için Türk Nippon Sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı’nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

Türk Nippon Sigorta Kasko Sigortası

Koalay’da aracınız için Türk Nippon Sigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Türk Nippon Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur. 

Türk Nippon Sigorta Kasko Poliçesi Nedir?

Türk Nippon Sigorta A.Ş. aracınızı kazalara, hırsızlık olaylarına ve olası her türlü riske karşı güvence altına alır, hasarlarınızı en kısa sürede gidererek sizi hesapta olmayan masraflardan kurtarır. Türk Nippon Sigorta Kasko poliçesi, kasko sigortalarında Genişletilmiş Kasko teminatlarını kapsar:

 • Çarpma, çarpışma ve devrilme
 • Yanma
 • Hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs
 • Sigara ve benzeri maddelerin temasıyla meydana gelen yangın dışındaki zararlar
 • Yetkili olmayan kişilerce çekilen araçlara gelen zararlar
 • Hukuksal koruma
 • Kıymet kazanma
 • Kemirgen hayvanların vereceği zararlar

Araç sahipleri dilerse, Türk Nippon Sigorta Kasko poliçesine ek teminatlar ilave edebilir. Deprem ve yanardağ püskürmesi, sel ve su baskınlarının yanında araçta seyahat esnasında sürücü ve yolcuların başına gelebilecek kazalar poliçeye eklenebilecek isteğe bağlı teminatlar arasında yer alır.

Türk Nippon Sigorta’nın Asistans Hizmetleri Var Mı?

Türk Nippon Sigorta Kasko Poliçesi en ihtiyaç duyulan anda araç sahiplerine hızlı çözümler sunar. Çekici ve kurtarma, oto kapı kilit hizmeti, lastik değiştirilmesi, benzin bitmesi durumunda en yakın benzinciye çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama gibi Türk Nippon Asistans Hizmetleri kasko poliçesi satın alan sürücülerin ek ücret ödemeden faydalanabileceği hizmetler arasında yer alıyor. Diğer Asistans Hizmetleri:

 • Profesyonel sürücü hizmeti
 • Yedek parça temini ve ulaştırılması organizasyonu
 • Daimi ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati
 • Yaralanma ve hastalık durumunda nakil veya daimi ikametgaha geri dönüş
 • Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması
 • İlaç gönderilmesi
 • Evde meydana gelen hasar geri dönüş seyahati
 • Acil mesajların iletilmesi
 • Kiralık araç (hasarlı aracın servisteki onarım süresinin 48 saati geçtiği durumlarda -Pazar günleri hariç- en fazla 10 gün ve yılda iki kez verilir)

Türk Nippon Sigorta Kasko Poliçesindeki Oto Mini Onarım Hizmeti Neleri Karşılar?

Kasko poliçesinde Mini Onarım Hizmeti teminatı var ise, hizmet limitleri kapsamına giren küçük ölçekli hasarların giderilmesi için, anlaşmalı servise, kasko poliçesi ile birlikte, "Hasar Tespiti" yaptırmak üzer başvuru yapılabilir. Hizmetten yararlanmak için Mini Onarım Hizmeti kapsamında yapılan hasar tespiti sonrasında onarım işlemi için verilecek randevu günü ve saatinde aracı anlaşmalı serviste bulundurmak yeterlidir. Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme, boya tamiri "mini yama", iç döşeme tamiri, ön cam tamiri ve plastik tampon tamiri bu hizmette yapılan onarımlardır.

Oto Mini Onarım Hizmeti Hasarsızlık İndirimini Etkiler Mi?

Mini Onarım Hizmeti’nin kullanımı araç sahibinin kendi iteğine bağlıdır ve bu hizmetin alınması kasko poliçesinin hasarsızlık indirimini etkilemez, hasarla ilgili herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerekmez.

Türk Nippon Sigorta Kasko Poliçesi Nasıl Satın Alınır?

Kasko poliçesini Türk Nippon Sigorta’dan satın almanın en hızlı ve güvenli yolu Koalay.com’dur. Araç sahipleri Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com üzerinden araç bilgilerini girerek ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun Türk Nippon Kasko poliçesini birkaç adımda satın alabilir. Türk Nippon sigorta anlaşmalı servisler ve Türk Nippon Sigorta iletişim bilgilerini kurum web sitesinden alabilirsiniz.Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;


Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.


Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.


Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.


Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri


Koalay.com birçok sigorta şirketini eş zamanlı olarak
sorgular ve ihtiyacınıza uygun en iyi teklifleri getirir.


Aksigorta Anadolu sigorta Ankara Sigorta Bereket Sigorta Doğa Sigorta Ergo Sigorta Eureko Sigorta Gig Sigorta Groupama Sigorta Güneş Sigorta HDI Sigorta Koru Sigorta MAPFRE Genel Sigorta Quick Sigorta Ray Sigorta Sompo Japan Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta Zurich Sigorta