Koru Sigorta

Koru Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Koru Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Koru Sigorta'dan Teklif Alın

Koru Sigorta Koalay'da!

 • Koru Sigorta kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi kolayca ve online satın alabilirsiniz.
Koru Sigorta

Son güncelleme: 03.04.2020

Koru Sigorta Trafik Sigortası

Koalay’da aracınız için Koru Sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Koru aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı’nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

Koru Sigorta Kasko Sigortası

Koalay’da aracınız için Koru Sigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Koru Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur.

Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko Poliçesi Nasıl Yaptırılır?

Koru Sigorta’nın tüm kasko ve trafik sigortası ürünlerini satın almanın en kolay yolu online sigorta brokeri Koalay.com’dur. Koru kasko paketlerinden herhangi birinden bütçenize en uygun kasko teklifini almak için araç bilgilerinizi Koalay.com üzerinden girin. En uygun teklifi seçin ve sigortanızı anında satın alın. Koalay’dan 365 gün ve 7/24 online hizmet alınabilir. Koru Sigorta dosya sorgulama işlemi ile var olan poliçenizi inceleyebilirsiniz. Poliçenizi satın aldıktan sonra, ister doğrudan yazdırabilir ya da e-posta olarak dijital ortamda saklayabilirsiniz.

Koru Genişletilmiş Kasko Sigortası Teminatları

Koru Genişletilmiş Kasko kapsamlı bir kasko sigortasıdır. Araç sahipleri poliçelerini isteğe bağlı ek teminatlarla genişletebilir, Koru’ya özel asistans hizmetlerinden yararlanabilir. Koru Sigorta’nın kapsamlı güvenceleri arasında aşağıdaki teminatlar yer alıyor:

 • Aracın çarpması, çarpılması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması, yanması ve çalınması sonucunda meydana gelen zararlar
 • Grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri ve terör nedeniyle meydana gelen zararlar
 • Deprem, sel, su baskını ve diğer doğal afetler nedeniyle oluşan zararlar
 • Kemirgenlerin vereceği zararlar
 • Sigara ve benzeri maddelerin temasıyla meydana gelen yangın dışındaki zararlar
 • Aracın yetkili olmayan kişiler tarafından çekildiğinde meydana gelen zararlar
 • Aracın asıl anahtarla çalınması ve anahtar kaybı
 • Anahtar teslim teminatı
 • Kıymet kazanma
 • Hasarda ikame primi alınmaması

Ayrıca Genişletilmiş Kasko’da Mini Onarım, Acil Sağlık, Yol Yardım hizmetlerinin yanında İkame Araç teminatı da yer almaktadır.

Mini Onarım Hizmeti Hasarsızlık İndirimini Etkiler mi?

Genişletilmiş Kasko teminatlarından biri olan Mini Onarım Hizmeti, hasarsızlık indirimini etkileyen bir uygulama değildir. Mini Onarım’da küçük ölçekli hasarlar ek ücret gerektirmeden anlaşmalı Koru servislerinde onarılır. Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme, boya tamiri “mini yama”, iç döşeme tamiri, ön cam tamiri ve plastik tampon tamiri Mini Onarım Hizmeti’nin birer parçasıdır.

Genişletilmiş Kasko Alan Araç Sahiplerinin Avantajları

Genişletilmiş Kasko poliçesi satın alan araç sahipleri merkezi kilit sisteminin değişimi, araçtaki kişisel eşyaların güvencesi gibi avantajlara sahip olur. Bu kasko paketi ile birinci el sıfır kilometre araca sahip kişiler için poliçe süresinde meydana gelen bir hasar nedeniyle araçlarının tam hasarlı sayılması durumunda aynı marka, tip ve aksesuarlara sahip sıfır kilometre aracın temini sağlanır. Ayrıca;

 • Çekici şartı olmadan hasarlı binek ya da hafif ticari aracın aracın servisteki onarım süresinin 48 saati geçtiği durumlarda en fazla 14 gün ve yılda iki kez kiralık araç verilir.
 • Seyahat sırasında arıza nedeniyle hareketsiz kalan araçların yolda onarım işçiliği, arızalanan parçanın değişimi poliçede belirtilen limitler dahilinde karşılanır.
 • Orijinal anahtar kullanılarak aracın çalınmasında araç teminat altındadır.
 • Poliçede yazılı belirli durumların gerçekleşmesi durumunda mevcut hasarsızlık indirimi kaldırılmadan aynı kademeden bir sonraki yıl yenileme poliçesine taşınır.

Koru Sigorta

Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;

Koru Sigorta

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.

Koru Sigorta

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Koru Sigorta

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Koru Sigorta

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Koru Sigorta

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al