HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

HDI Sigorta

Kasko, Trafik ve DASK Sigortası

 • Koalay’ın 7/24 online hizmetini kullanarak,
  HDI Sigorta’dan kolayca poliçe satın alabilirsiniz.
 • 365 gün 7/24 online hizmet, güvenli ödeme altyapısı Koalay’da.
HDI Sigorta'dan Teklif Alın

HDI Sigorta Koalay'da!

 • HDI Sigorta A.Ş., Alman sigorta devi Talanx Group bünyesinde faaliyet gösteriyor.
 • İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu, İstanbul ve Samsun Bölge Müdürlüklerinin yanı sıra, Türkiye çapındaki yüzlerce acentesiyle hizmet veriyor. 
 • HDI Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın, poliçenizi kolayca online satın alın. Dask sigortanızı Koalay.com üzerinden online yaptırın.
HDI Sigorta

Son güncelleme: 06.04.2020

HDI Sigorta Trafik Sigortası

Koalay’da aracınız için Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Kaza sonucunda diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan trafik sigortası, zorunlu bir sigorta türüdür. Trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın hasarını, kapsadığı limitler ölçüsünde kaşılar. 

HDİ Sigorta aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı’nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

HDI Sigorta Kasko Sigortası

Koalay’da aracınız için HDI Sigorta kasko paketlerinden birini yaptırabilirsiniz. HDİ Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur. 

HDI Sigorta DASK (Zorunlu Deprem Sigortası)

Koalay'ı kullanarak , HDI Sigorta'dan kolayca DASK (zorunlu deprem sigortası) satın alabilirsiniz. 

HDI Sigorta’nın Kaç Çeşit Kasko Paketi Bulunuyor?

HDI ile her ihtiyaca uygun bir kasko paketi yaptırılabilir. HDI’da “Genişletilmiş Kasko Poliçesi”, “Pert Araç Genişletilmiş Kasko Poliçesi”, “Kaskosuza Kasko Dar Kapsamlı Kasko” ve "Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi" olmak üzere 4 farklı ürünü bulunuyor. Araç sahipleri en uygun HDI kasko teklifini Koalay.com üzerinden aldıktan sonra, kasko poliçeleri ile ilgili tüm online işlemleri HDI web sayfası üzerinden yapabilirler.

HDI Sigorta Genişletilmiş Kasko Poliçesi’nde Hangi Teminatlar Bulunuyor?

HDI Sigorta Genişletilmiş Kasko Paketi alan araç sahipleri, haftanın 7 günü 24 saat hasar ihbarı verebilirler. HDI hangi saatte olursa olsun olay mahalline anında eksper gönderiyor. Genişletilmiş Kasko Poliçesi'nin içerdiği otomatik teminatlar aşağıdaki gibi:

 • Aracın çarpması, çarpılması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması, yanması ve çalınması
 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör
 • Deprem ve diğer doğal afetler
 • Sel ve su baskını
 • Sigara ve benzeri maddelerin temasıyla meydana gelen yangın dışındaki zararlar
 • Yetkili olmayan kişilere çektirilen araca gelen zararlar
 • Aracın asıl anahtarla çalınması
 • Anahtar teslim teminatı
 • Kıymet kazanma
 • Hasarda ikame primi alınmaması
 • Mini Onarım Hizmeti

Genişletilmiş Kasko Paketi’nin 7/24 Sağladığı Kolaylıklar Neler?

HDI Genişletilmiş Kasko Poliçesi’ni tercih eden araç sahiplerinin 7 gün 24 saat hizmet alabildiği önemli durumlar var. Bunlar; Online eksper tayini, hasar ihbarı alma ve hasar süreç takibi, HDI Yardım Hizmetleri, acil tıbbi müdahale ve ambulans hizmeti, cam değiştirme hizmeti, bilgi danışmanlık hizmeti, Türkiye'nin 2020 noktasında online iletişim hizmetleridir.

Pert Araca Genişletilmiş Kasko Paketi Kimler İçin Avantajlı?

HDI Sigorta'nın Pert Kasko ürünü güvenli sürüşe uygun şekilde onarılmış olan pert araçlara kasko yapan bir üründür.  Pert olduktan sonra onarılan araçların kaskosu genel olarak yapılmazken HDI sigorta bu ürünüyle  ihtiyacı karşılamaktadır.

Kaskosuza Kasko Dar Kapsamlı Kasko Teminatları Neler?

HDI Cep Yakmayan Kasko teminatları kapsamında seçmeli olarak 5.000 TL ya da 10.000 TL limitlerle sahibi olunan aracın;

 • Çarpma, Çarpılma, Çarpışması (kaza tespit tutanağı veya zabıt düzenlenmiş),
 • Çalınması,
 • Yanması,
 • Deprem (muafiyetsiz),
 • Sel (muafiyetsiz),
 • Terör,
 • Koltuk Ferdi Kaza,
 • İhtiyari Mali Mesuliyet teminatları dahilinde uğrayacağı hasarlar sigorta ediliyor.
 • Geçmiş 5 yıl içerisinde 2 defa kazası bulunan araç sahipleri bu kaskodan faydalanamamaktadır.

Trafiğe Az Çıkanların HDI Sigorta Dar Kapsamlı Kasko Yaptırması Doğru Olur Mu?

HDI Dar Kapsamlı Kasko poliçesi özellikle trafiğe az çıkan ya da “dikkatli araç kullanırım” diyen kişiler için uygun fiyatlı bir üründür.  Eski model aracını sigorta yaptıramayan kişiler için de ideal bir sigorta olan HDI Sigorta Dar Kapsamlı Kasko teminatında; sigortalı aracın yanması, çalınması, grev, lokavt, halk hareketleri, terör, deprem ve diğer doğal afetler, sel ve su baskını sebebi ile uğrayacağı zararlar sigorta edilir.

Dar Kapsamlı Kasko’da Araç Sahiplerine Ek Hizmetler Sunulmuyor Mu?

HDI Dar Kapsamlı Kasko poliçesi satın alan araç sahipleri 2 farklı ek hizmetten yararlanma hakkına sahip. Sigortalının küçük ölçekli çarpma hasarları Mini Tamir Hizmetleri kapsamında karşılanmaktadır. Ayrıca HDI Sigorta, Acil Sağlık Hizmetleri teminatını da hem sigortalı hem de yakınları için geniş kapsamlı olarak sunmaktadır.

HDI Dar Kapsamlı Kasko’da İsteğe Bağlı Sigortaya Dahil Edilebilen Teminatlar Neler?

Dar Kapsamlı Kasko’da HDI Sigorta Yardım Hizmetleri, S.O.S Acil Yardım Hizmetleri, Acil Tıbbi Masraflar Sigortası, Hukuksal Koruma sigortası, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, Koltuk Ferdi Kaza Teminatlarından isteğe bağlı olarak yararlanılabilir.

Galatasaray Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi trafiğe fazla çıkmayan veya fazla kaza yapmayan araç sahiplerine özel bir kasko sigortasıdır. Sigortalı aracın yanması, çalınması, grev, lokavt, halk hareketleri, terör, deprem, sel ve su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir. Dar Kapsamlı Kasko poliçesi satın alan sigortalının küçük ölçekli çarpma hasarları da mini tamir hizmetleri kapsamında karşılanmaktadır.

Koalay.com’da Hdi Sigorta’nın 4 Kasko Paketi de Görüntülenebilir mi?

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da bütçenize en uygun kasko paketini ararken yukarıda bahsedilen 3 farklı HDI kasko ürünleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Koalay.com birkaç adımda en uygun kasko poliçesi kolayca ve online satın alabilirsiniz.


HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

HDI Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al