Groupama Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

Groupama Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Groupama Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir.
Groupama Sigorta'dan Teklif Alın
Test
20 Sigorta Şirketinin Tekliflerini Karşılaştır
Test
9 Aya Varan Taksit
İmkanlarından Faydalan
Test
1 Dakika İçinde
Poliçeni Satın Al

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!

Groupama Sigorta Tüketici Soruları

Koalay'da aracınız için Groupama zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Kaza sonucunda diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi olan trafik sigortası, zorunlu bir sigorta türüdür. Trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın hasarını, kapsadığı limitler ölçüsünde kaşılar.

Koalay'da aracınız için Groupama ile kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Groupama Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur.

Groupama Sigorta farklı ihtiyaçlara göre 5 çeşit kasko seçeneği sunuyor. Klasik Kasko, Süper Özel Oto, Elit Kasko, Marka Kasko ve Moto Kask'O.

Araç sahibi Groupama Kasko paketleri arasından seçim yaparken şunları göz önünde bulundurabilir:

 • Genişletilmiş Kasko Klasik Sigorta'da araç sahibi kendi risklerini göz önünde bulundurarak ek teminatları kendisi seçebilir.
 • Geniş teminatlar ile aracı birçok riske karşı güvence altına almak için Genişletilmiş Kasko Süper Oto tercih edilebilir.
 • Aracını azami dikkat ile süren, kaza yapma olasılığı daha düşük sürücüler Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta ürününü satın alabilir.
 • Opel ve Hyundai marka aracı olanlar ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için Marka Kasko ürününü tercih edebilir.
 • Motosiklet kullanıcıları ise Moto Kask'O poliçesi satın alabilir.

Genişletilmiş Klasik Kasko poliçesi satın alan araç sahipleri, riskine göre ek teminatları kendisi seçebilir ve kendi kasko paketlerini oluşturabilirler. Klasik Kasko'da Mini Hasar Onarım Hizmeti ile hasarsızlık indirimi bozulmadan küçük hasarların onarımı ücretsiz yapılabilir. Aynı zamanda Asistans Plus Paketi ile kaza durumunda yılda 2 kez 15 güne kadar ikame araç, istenilen servise çekici hizmeti, Standart Asistans Paketine göre üst segment ikame araç avantajı ve sınırsız mini hasar onarımı hakkı vardır.

Groupama Süper Oto Kasko paketi satın alan araç sahipleri, geniş teminatlar ile birçok riske karşı araçlarını güvence altına alabilir. Aracın yanma, çarpma, çarpışma zararları, hırsızlıktan doğan kayıpları Groupama tarafından üstlenilir. Aynı zamanda araç içindeki yolcuların ferdi kaza teminatları, karşı tarafa verilebilecek mal ve can zararları Süper Oto Kasko ile güvence altındadır. Süper Oto ile araç asistans hizmetleri, mini hasarların onarımı, OTO Ekspres'O gibi Groupama'nın önemli avantajlarından da yararlanmak mümkün.

Özellikle aracını dikkatli süren ve kaza yapma olasılığı düşük olan sürücüler Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta poliçesi satın alıyor. Elit Kasko'lu araç sahipleri daha uygun fiyatlar ödüyor ve Groupama tarafından ekstra teminatlarla ödüllendiriliyor. %40, %50, %60 ve %65 oranında hasarsızlık indirimi olan Elit Kasko sahiplerinin hasarsızlık indirimi korunuyor. Elit Kasko'da araç asistans hizmetleri, mini hasarların onarımı, OTO Ekspres'O gibi Groupama'nın önemli avantajlarından da yararlanmak mümkün. Aynı zamanda araç sahibi ve eşi günlük yaşantıları sırasında meydana gelebilecek kapkaç risklerine karşı olası kayıpları da bu kasko ile güvence altına alınıyor.

Marka Kasko poliçesi ile genişletilmiş kasko teminatlarından yararlanılarak araç güvence altına alınabilir. Bu ürün Opel ve Hyundai marka araçlara özel hizmet sunar.

Marka Kasko ürününün avantajları şunlardır:

 • Araç yardım hizmetleri
 • Asistans Plus Paketi
 • Yeni aracınızın 0 km değerini tam 3 yıl botunca koruma 
 • Prim koruma teminatı
 • Kaza destek

Motosiklet kullanıcıları Groupama'nın Moto Kask'O sigortası ile risklere karşı kapsamlı bir kasko poliçesi ile güvence altına alınıyor. Moto Kask'O sigortası yaptıran motosiklet sahibinin avantajları:

 • Seyir ve park halindeyken meydana gelebilecek kaza risklerine karşı güvence altına alınır.
 • Kask, çantalar ve koruma kıyafetleri sigorta kapsamındadır.
 • Motosiklet park halinde, binip inerken veya bakımı yapılırken oluşabilecek kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık riskleri kapsam altındadır.
 • Kaza durumunda tedavi masrafları teminat altındadır.
 • Yurtdışı seyahatlerinde motosiklet kasko güvencesindedir.
 • Groupama Sigorta güvenli ve ileri sürüş eğitim ve sertifikalarına sahip motosiklet sürücülerine özel indirimler sağlar.

Groupama Sigorta kasko poliçesi satın almanın en kolay yolu Koalay.com'dur. Groupama'nın herhangi bir kasko ürününden en uygun kasko teklifini almak için araç bilgilerini Koalay.com üzerinden girerek 3 dakikada teklifinizi alıp seçeceğiniz poliçeyi satın alabilirsiniz. Koalay'dan 365 gün ve 7/24 online hizmet alınabilir. Poliçenizi satın aldıktan sonra, ister doğrudan yazdırabilir ya da e-posta olarak dijital ortamda saklayabilirsiniz. Groupama Sigorta Ankara telefon bilgisi Groupama Sigorta hasar sorgulama işlemleriniz için şirket web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son güncelleme: 27.05.2024
Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!
Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;
Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 1 dakika ayırmanız yeterli.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası
Çok Koalay değil mi?
Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Koalayca Teklif Al

Kasko ve Trafik Sigortası Kullanım Kılavuzu

Merak edenler için kasko ve trafik sigortası hakkında detaylı bilgiler
  05.10.2017

Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?

Aracın Camı Dolu Nedeniyle Kırılırsa Ne Olur? Sel ve Su Baskını Teminatı Nedir? Aracı Su Basarsa Ne Olur? Kasko Sigortasının Teminatları Nelerdir?
Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?
  09.02.2021

Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?

Aracın çalınması durumunda kasko tazminatı, Araç çalınmasını kasko karşılar mı, sigorta şirketinin çalınma sonucu tazminat ödemediği durumlar...
Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?
  03.10.2019

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir, Eşdeğer Parça Nedir, Eşdeğer Parça Kullanımında Sistem Nasıl İşliyor, Eşdeğer Parça Uygulaması ve Sigorta
Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?
  01.11.2017

Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları

Hasarsızlık İndirimi ve İndirim Basamakları, Hasarsızlık Prim Artışı, Trafik Cezaları Hasarsızlık İndirimini Etkiler mi, Trafik Sigortası Tavan Fiyatları 2023
Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları
  09.10.2019

Güvence Hesabı Nedir?

Güvence hesabı, güvence hesabı kapsamı, güvence hesabı amacı, güvence hesabı tazminat primi, güvence hesabına başvuru, güvence hesabı kapsamında dahil olmayan durumlar, güvence hesabı kapsamına giren durumlar, güvence hesabı kapsamındaki sigortalar
Güvence Hesabı Nedir?
  11.09.2019

Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022

2022 Trafik Sigortası Yaptırmama Cezası, Trafik Sigortası Ceza Yaptırımları, Trafik Sigortası Yaptırmama Ceza Ücreti Ve Gecikme Ceza Ücreti
Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022