Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Groupama Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Groupama Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir.
Groupama Sigorta'dan Teklif Alın

Groupama Sigorta Koalay'da!

 • Groupama Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini Koalay’dan alabilir, diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırarak 3 dakikada poliçenizi kolayca ve online satın alabilirsiniz.
 • 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı.
Groupama Sigorta

Son güncelleme: 03.04.2020

Groupama Sigorta Trafik Sigortası

Koalay’da aracınız için Groupama zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Kaza sonucunda diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan trafik sigortası, zorunlu bir sigorta türüdür. Trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın hasarını, kapsadığı limitler ölçüsünde kaşılar. 

Groupama Sigorta Kasko

Koalay’da aracınız için Groupama ile kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Groupama Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur. 

Groupama Kaç Çeşit Kasko Paketi Sunuyor?

Groupama Sigorta farklı ihtiyaçlara göre 5 çeşit kasko seçeneği sunuyor. Klasik Kasko, Süper Özel Oto, Elit Kasko, Marka Kasko ve Moto Kask’O.

Groupama Kasko Paketi Nasıl Seçilir?

Araç sahibi Groupama Kasko paketleri arasından seçim yaparken şunları göz önünde bulundurabilir:

 • Genişletilmiş Kasko Klasik Sigorta’da araç sahibi kendi risklerini göz önünde bulundurarak ek teminatları kendisi seçebilir.
 • Geniş teminatlar ile aracı birçok riske karşı güvence altına almak için Genişletilmiş Kasko Süper Oto tercih edilebilir.
 • Aracını azami dikkat ile süren, kaza yapma olasılığı daha düşük sürücüler Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta ürününü satın alabilir.
 • Opel ve Hyundai marka aracı olanlar ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için Marka Kasko ürününü tercih edebilir.
 • Motosiklet kullanıcıları ise Moto Kask’O poliçesi satın alabilir.

Groupama Sigorta Klasik Kasko Avantajları

Genişletilmiş Klasik Kasko poliçesi satın alan araç sahipleri, riskine göre ek teminatları kendisi seçebilir ve kendi kasko paketlerini oluşturabilirler. Klasik Kasko’da Mini Hasar Onarım Hizmeti ile hasarsızlık indirimi bozulmadan küçük hasarların onarımı ücretsiz yapılabilir. Aynı zamanda Asistans Plus Paketi ile kaza durumunda yılda 2 kez 15 güne kadar ikame araç, istenilen servise çekici hizmeti, Standart Asistans Paketine göre üst segment ikame araç avantajı ve sınırsız mini hasar onarımı hakkı vardır.

Süper Oto Kasko Teminatı

Groupama Süper Oto Kasko paketi satın alan araç sahipleri, geniş teminatlar ile birçok riske karşı araçlarını güvence altına alabilir. Aracın yanma, çarpma, çarpışma zararları, hırsızlıktan doğan kayıpları Groupama tarafından üstlenilir. Aynı zamanda araç içindeki yolcuların ferdi kaza teminatları, karşı tarafa verilebilecek mal ve can zararları Süper Oto Kasko ile güvence altındadır. Süper Oto ile araç asistans hizmetleri, mini hasarların onarımı, OTO Ekspres’O gibi Groupama’nın önemli avantajlarından da yararlanmak mümkün.

Elit Kasko Teminatı

Özellikle aracını dikkatli süren ve kaza yapma olasılığı düşük olan sürücüler Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta poliçesi satın alıyor. Elit Kasko’lu araç sahipleri daha uygun fiyatlar ödüyor ve Groupama tarafından ekstra teminatlarla ödüllendiriliyor. %40, %50, %60 ve %65 oranında hasarsızlık indirimi olan Elit Kasko sahiplerinin hasarsızlık indirimi korunuyor. Elit Kasko’da araç asistans hizmetleri, mini hasarların onarımı, OTO Ekspres’O gibi Groupama’nın önemli avantajlarından da yararlanmak mümkün. Aynı zamanda araç sahibi ve eşi günlük yaşantıları sırasında meydana gelebilecek kapkaç risklerine karşı olası kayıpları da bu kasko ile güvence altına alınıyor.

Marka Kasko Hangi Durumlarda Güvence Altına Alır?

Marka Kasko poliçesi ile genişletilmiş kasko teminatlarından yararlanılarak araç güvence altına alınabilir.  Bu ürün Opel ve Hyundai marka araçlara özel hizmet sunar.

Marka Kasko ürününün avantajları şunlardır:

 • Araç yardım hizmetleri
 • Asistans Plus Paketi
 • Yeni aracınızın 0 km değerini tam 3 yıl botunca koruma 
 • Prim koruma teminatı
 • Kaza destek

Moto Kask’O Nedir?

Motosiklet kullanıcıları Groupama’nın Moto Kask’O sigortası ile risklere karşı kapsamlı bir kasko poliçesi ile güvence altına alınıyor. Moto Kask’O sigortası yaptıran motosiklet sahibinin avantajları:

 • Seyir ve park halindeyken meydana gelebilecek kaza risklerine karşı güvence altına alınır.
 • Kask, çantalar ve koruma kıyafetleri sigorta kapsamındadır.
 • Motosiklet park halinde, binip inerken veya bakımı yapılırken oluşabilecek kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık riskleri kapsam altındadır.
 • Kaza durumunda tedavi masrafları teminat altındadır.
 • Yurtdışı seyahatlerinde motosiklet kasko güvencesindedir.
 • Groupama Sigorta güvenli ve ileri sürüş eğitim ve sertifikalarına sahip motosiklet sürücülerine özel indirimler sağlar.

Groupama’dan Kasko Poliçesi Sahibi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Groupama Sigorta kasko poliçesi satın almanın en kolay yolu Koalay.com’dur. Groupama’nın herhangi bir kasko ürününden en uygun kasko teklifini almak için araç bilgilerini Koalay.com üzerinden girerek 3 dakikada teklifinizi alıp seçeceğiniz poliçeyi satın alabilirsiniz. Koalay’dan 365 gün ve 7/24 online hizmet alınabilir. Poliçenizi satın aldıktan sonra, ister doğrudan yazdırabilir ya da e-posta olarak dijital ortamda saklayabilirsiniz. Groupama Sigorta Ankara telefon bilgisi Groupama Sigorta hasar sorgulama işlemleriniz için şirket web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 3 dakika ayırmanız yeterli.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak sadece 1 dakikada, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Groupama Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Çok Koalay değil mi?


Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.


Koalayca Teklif Al