Eureko Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

Eureko Sigorta

Kasko ve Trafik Sigortası

 • Eureko Sigorta kasko ve zorunlu trafik sigortası tekliflerini diğer sigorta firmalarının teklifleri ile karşılaştırın.
 • Koalay’da 365 gün ve 7/24 online hizmet alabilir, aracınız için en uygun poliçeyi anında satın alabilir, poliçenizi online bastırabilirsiniz.
Eureko Sigorta'dan Teklif Alın
Test
20 Sigorta Şirketinin Tekliflerini Karşılaştır
Test
9 Aya Varan Taksit
İmkanlarından Faydalan
Test
1 Dakika İçinde
Poliçeni Satın Al

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!

Eureko Sigorta Tüketici Soruları

Koalay'da aracınız için Eureko Sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Eureko Sigorta aracılığıyla sahip olacağınız trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması esnasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına ya da herhangi bir maddi zarara uğramasına sebep olduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu'na göre; aracı kullanana düşen hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı'nca saptanan limit ölçüsünde temin eder ve bu değer tutarında zarar gören kimsenin zararını karşılar.

Koalay'da aracınız için Eureko Sigorta kasko sigortası yaptırabilirsiniz. Eureko Sigorta ile sahip olacağınız kasko poliçesiyle aracınızın başına gelebilecek istenmeyen durumlara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Poliçeniz, kaza anında araçta oluşacak hasarların temin edilmesini sağlamasının yanında, yüksek tamir masraflarının karşılanması için size destek olur.

Eureko Sigorta Kasko Sigortası tüm risklere karşı, hasar onarımında Eureko Sigorta Özel Anlaşmalı Servisleri kullanma taahhüdü ile araçlar en uygun fiyatlarla güvence altına alınıyor.

Eureko Kasko poliçesi çarpma, çarpışma, 3. şahıs zararları, çalınma, aracın yanması, ikame araç hizmeti gibi durumlarda güvence altına alır. Bu teminatların ayrıntılarına bakmak gerekirse;

 • Çarpma ve çarpışma: Aracın karayolunda ya da demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması durumunda; hareket halinde ya da park halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında oluşacak çarpma; aracın devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar güvence altına alınır.
 • 3. şahıs zararları: Üçüncü kişilerin yaptıkları hareketler ile fiil ehliyetine sahip olmayan kişilerin yol açacağı zararlar güvence altına alınır.
 • Çalınma: Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesinden doğan zararlar güvence altına alınır.
 • Aracın yanması: Sigortalının ihmali dışındaki tüm araç ve araç parçalarının yanması sonucu oluşan zararlar güvence altına alınır.
 • İkame araç hizmeti: Eureko Sigorta aracın hasar görmesi durumunda, yılda 2 kez 7 gün yedek araç tahsis eder.

Eureko Kasko standart teminatlarının yanında ek teminatlar da vardır. Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık teminatı, terör teminatı, doğal afet teminatı, sigara ve benzeri madde zararları, araç çekme ve çekilme zararları ve anahtar kaybına bağlı hırsızlık hasarları Eureko'nun ek teminatlarıdır.

Eureko Sigorta hasar durumunda aracın onarımı için Eureko Sigorta anlaşmalı servislerine gidilmesi gerekir. Aksi durumda tazminat ödemesinde hasar bedeli üzerinden %25 oranında kesinti yapılır.

Eureko Kasko poliçesi satın alan araç sahipleri Eureko'nun araçlara özel Asistans teminatlarından da yararlanabilir. Eureko Asistans Yol Yardım Hizmetleri aşağıdaki gibidir:

 • Çekme, kurtarma
 • Kiralık (ikame) araç hizmeti
 • Tamirci gönderme
 • Profesyonel sürücü hizmeti
 • Acil mesajların ulaştırılması
 • Cenazenin nakli
 • Aracın arızalanması ya da kaza nedeniyle konaklama imkanı ve seyahatin devamının sağlanması
Son güncelleme: 13.06.2024
Aracınızın kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırın!
Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com’da;
Eureko Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Yalnızca 7 soruya vereceğiniz cevapla kolay sigorta teklifi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun teklifi seçip kasko ve trafik poliçenizi satın almanız için ise 1 dakika ayırmanız yeterli.

Eureko Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Siz zahmet etmeyin; Akıllı Koala Cengiz, piyasayı tarayarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden size özel en uygun trafik ve kasko teklifini bulur.

Eureko Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Koalay.com’da açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle, 365 gün, 24 saat kasko ve trafik sigortası teklifi alabilir, güvenle poliçenizi yaptırabilirsiniz. Poliçeniz anında e-posta adresinize gönderilir.

Eureko Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası

Ödemelerinizi kredi kartınızla, peşin ya da taksitli olarak, Verisign SSL güvencesiyle online yapabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir.

Eureko Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası
Çok Koalay değil mi?
Koalay.com ile bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini koalayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Koalayca Teklif Al

Kasko ve Trafik Sigortası Kullanım Kılavuzu

Merak edenler için kasko ve trafik sigortası hakkında detaylı bilgiler
  05.10.2017

Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?

Aracın Camı Dolu Nedeniyle Kırılırsa Ne Olur? Sel ve Su Baskını Teminatı Nedir? Aracı Su Basarsa Ne Olur? Kasko Sigortasının Teminatları Nelerdir?
Aracınız Sel ve Su Baskınlarında Teminat Altında mı?
  09.02.2021

Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?

Aracın çalınması durumunda kasko tazminatı, Araç çalınmasını kasko karşılar mı, sigorta şirketinin çalınma sonucu tazminat ödemediği durumlar...
Aracın Çalınması Halinde Kasko, Tazminatı Ne Sürede Karşılar?
  03.10.2019

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir, Eşdeğer Parça Nedir, Eşdeğer Parça Kullanımında Sistem Nasıl İşliyor, Eşdeğer Parça Uygulaması ve Sigorta
Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?
  01.11.2017

Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları

Hasarsızlık İndirimi ve İndirim Basamakları, Hasarsızlık Prim Artışı, Trafik Cezaları Hasarsızlık İndirimini Etkiler mi, Trafik Sigortası Tavan Fiyatları 2023
Trafik Sigortasında Uygulanan Hasarsızlık İndirimi Oranları
  09.10.2019

Güvence Hesabı Nedir?

Güvence hesabı, güvence hesabı kapsamı, güvence hesabı amacı, güvence hesabı tazminat primi, güvence hesabına başvuru, güvence hesabı kapsamında dahil olmayan durumlar, güvence hesabı kapsamına giren durumlar, güvence hesabı kapsamındaki sigortalar
Güvence Hesabı Nedir?
  11.09.2019

Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022

2022 Trafik Sigortası Yaptırmama Cezası, Trafik Sigortası Ceza Yaptırımları, Trafik Sigortası Yaptırmama Ceza Ücreti Ve Gecikme Ceza Ücreti
Trafik Sigortası Yaptırmayanlar İçin Ceza Nedir? 2022