Kişiye Özel Kasko Hizmeti

Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com web sitemiz sayesinde artık ihtiyacınız olmayan kasko teminatları için ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Websitemizin teklif alma ekranlarında geliştirdiğimiz yeni özellikler sayesinde kasko kişiselleştirme yapabilecek, istediğiniz kasko teminatlarını seçerek veya kaldırmak istediğiniz teminatları poliçenizden çıkararak ihtiyacınıza en uygun kasko poliçesine sahip olabileceksiniz.


Koalay.com olarak sunduğumuz kasko kişiselleştirme özelliği sayesinde sigorta şirketlerini tek tek aramanıza gerek kalmadan yeni teminat seçimlerinizin fiyat farkını eş zamanlı olarak online görebilme imkanınız da var.

 

Geliştirdiğimiz bu yenilikçi teknoloji araç sahipleri ve sigorta şirketleri için bir avantaj sağlıyor. Böylece araç sahipleri kendi ihtiyaçlarına uygun kasko poliçesi teminatlarını seçerek bütçelerine uygun poliçeyi oluşturma olanağına sahip oluyor.

 

Kasko Nedir? Aracınız İçin Kasko Gerekli Mi?

İsteğe bağlı yaptırılan bir sigorta türü olan kasko sigortası; trafik kazası, yangın, patlama, yıldırım düşmesi, hırsızlık, ön cam kırılması ve doğal afet gibi durumlarda aracınızda meydana gelen hasarlarda teminat sağlıyor. Kasko poliçesi yaptırmak isteyen sürücüler dilediklerinde tedavi masrafları, ölüm, kalıcı engellilik, araçtaki aksesuarlar, ambulans hizmeti, ikame araç, ulaşım masrafları gibi ek teminatları da poliçelerine ekleyebiliyor.

Sigorta sektöründe fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren Koalay.com,  müşterilerine farklı sigorta şirketlerinin farklı kasko paketleri ile birlikte, kasko poliçelerine ek teminatlar da ekleme fırsatı da sunuyor.

 

Kasko Kişiselleştirme’nin Avantajları Nelerdir?

Koalay.com olarak geliştirdiğimiz kasko kişiselleştirme teknolojisi hem araç sahipleri hem de sigorta şirketleri açısından avantajlı. Sitemizin aynı anda binlerce poliçe satabilme avantajı sayesinde sigorta şirketleri de ürünlerini çok daha düşük maliyetlerle satarak daha fazla kar edebiliyor ve sektörde daha rekabetçi konuma gelebiliyorlar. 

 

Koalay’da Kasko İşlemleriniz Güvende

Web sitemizin SSL yeşil bar sertifikası bulunmakta. Bu sertifika ile Koalay.com websitesinde girilen isim, telefon, e-mail, T.C. kimlik numarası, plaka, ruhsat numarası, kredi kartı gibi kişisel verilerin şifreleme yöntemiyle güvenliğini sağlanıyor. SSL güvenlik protokolü ile siber saldırılara karşı şifreleme yapılıyor ve kullanıcılar gönül rahatlığıyla işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

 

Eğer aracınızın kasko sigortası yoksa, trafik kaza sonrası aracınızda oluşabilecek hasarları gidermek için bir kasko sigortası edinmelisiniz. Kolay adımlarla bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini sunan websitemizde kasko sigortası yaptırarak kaza sonrası arabanızda oluşabilecek tüm zararları karşılayabilir, trafik kazasının yanında yanma, çalınma, çalınmaya teşebbüs, doğal afet gibi durumlar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarları da teminat altına alabilirsiniz.

 

İhtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş bir kasko teklifi almak kasko sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kasko Hasarsızlık İndirimi Nedir?

Kasko Hasarsızlık İndirimi Nedir?

Hasarsızlık İndirimi Nedir Ve Nasıl Kaybolur? Hangi Durumlarda Bozulmaz? İndirim Oranları Nasıl Belirleniyor? Yeni Araç Alma Durumunda Hasarsızlık İndirimi

Kaza Tespit Tutanağı Nasıl Doldurulur?

Kaza Tespit Tutanağı Nasıl Doldurulur?

Kaza Tespit Tutanağı Nasıl Hazırlanır, Kaza Tespit Tutanağı Nedir,

Araba Fiyat Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

Araba Fiyat Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

Araba fiyat karşılaştırması nasıl yapılır? Araba fiyatlarını belirleyen unsurlar nelerdir? Tüm detayları sizin için derledik!