Kişisel Verilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Uzun yıllara dayanan ve uluslararası deneyimden gelen ciddi bir uzmanlıkla sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetlerini yürüttüğümüz Koalay.com platformunda, sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını çok kısa bir süre içerisinde tarayarak karşılaştırmanızı sağlıyoruz. Tüm bunların yanında DASK poliçesi işlemlerinin de yapılabildiği Koalay sayesinde zamandan tasarruf ederek ve en önemlisi güvenli bir ortamda poliçenize sahip olabiliyorsunuz. Bu işlemleri yaparken, tüm kişisel verilerinizi yüksek teknoloji bir güvenlik sistemi ile korumaktayız.


SSL Yeşil Bar Sertifikası

Her gün binlerce müşteriye fiyat teklifi ve sigorta poliçesi sunduğumuz Koalay.com, en üst seviye güvenlik sağlayan SSL yeşil bar sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ile websitemize girilen isim, telefon, e-mail, T.C. kimlik numarası, plaka, ruhsat numarası, kedi kartı gibi kişisel verilerin şifreleme yöntemiyle güvenliğini sağlamaktayız. SSL güvenlik protokolü ile siber saldırılara karşı şifreleme yapıyor ve böylece sigortacılık işlemleri güvenli bir şekilde tamamlanabilmesini sağlıyoruz.

Bir sigorta brokeri olarak Hazine Müsteşarlığı tarafından düzenli olarak denetleniyoruz. Tüm sistemimizdeki IP adreslerimiz Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından belirlenerek sigorta şirketleri tarafından kimlik doğrulama süreçlerinden geçiriliyor. Dolayısıyla bu kurumların bilgisi olmadan herhangi bir satın alma işleminin gerçekleşmesi mümkün olmuyor.

 

Kart Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Koalay’da çağrı merkezi üzerinden poliçe satın almak isteyen müşterilerimiz de güvenli bir ortamda işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Çağrı merkezi üzerinden poliçe satın almak isteyen kişiler, bir IVR sistemi üzerinden kredi kartı bilgilerini tuşladığında kart bilgilerinin aynı güvenli yöntemle sigorta şirketine iletilmesini sağlıyoruz. Bu aşamada hattın diğer ucundaki satış sorumluları asla işlem detaylarını görmüyor. Kredi kartı bilgisi sigorta şirketine iletildiği anda ise tüm bilgilerinizi Koalay sisteminden siliyoruz.

Bunlara ek olarak, Koalay.com’a özgü bir kredi kartı sahtekarlık önleme sistemine de sahibiz. Bu sistemin gelişmiş algoritması sayesinde Koalay.com platformunda çalıntı kredi kartlarıyla işlem yapılmasını engelliyoruz.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Önceliğimiz

7 Ekim 2016 tarihinden bu yana Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hareket ediyoruz. Sistemimiz üzerinden girilerek üçüncü parti sistemlere aktarılan IP adresleri, kişisel bilgiler ve iletişim verileri, kimlik bilgileri, araç ve plaka bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi tüm kişisel verileri en üst düzey şifreleme yöntemlerinden geçiriyoruz. Sistemimizi kullanırken, bizi broker ve temsilci olarak yetkilendirmenizi istiyoruz. Bu yetkiyle teklif kabulü, ürün seçimi ve satın alma süreçlerinde sigorta işlemlerinize ilişkin çıkarlarınızı gözeterek hareket ediyoruz. Kredi kartı bilgilerini asla saklamıyoruz.

Koalay.com olarak kullanıcıların kişisel verilerinin güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
 

Farklı birçok sigorta şirketinin tekliflerini anlık olarak sorgulayan ve en uygun seçenekleri size sunan Koalay’da bütçenize en uygun sigorta poliçesini satın alabilirsiniz. Koalay’un sunduğu teklifler sigorta şirketlerinin sunduğu en düşük fiyatlara ilave bir komisyon ve ücret içermemektedir.

 


2017 Uluslararası Hermes Yaratıcı Ödülleri

2017 Uluslararası Hermes Yaratıcı Ödülleri

Gururla duyurabilirizki Koalay.com, 2017 Uluslararası Hermes Yaratacılık Ödülleri Yarışması'nda 2 Altın Ödül kazandı

Kişiye Özel Kasko Hizmeti

Kişiye Özel Kasko Hizmeti

Koalay.com’un yeni kasko kişiselleştirme özelliği sayesinde ihtiyanız olmayan kasko teminatları için ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

En İyi Navigasyon Uygulamaları

En İyi Navigasyon Uygulamaları

Navigasyon Nedir, Navigasyon Nasıl Kullanılır, İnternet Kullanmayan İos Ve Android Navigasyon Uygulamaları