2019 MTV 2. Taksit Ödemesi

2019 MTV 2. Taksit Ödemesi Ne Zaman?

2019 MTV ödeme tarihleri, MTV 1 ve 2. Taksit ödeme tarihi, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödenmezse ne olur, MTV nasıl hesaplanır.

tramer nedir

Tramer Nedir?

Tramer nedir, Tramer kaydı ve numarası nedir, Tramer poliçe hasar ve kaza tutanağı sorgulama, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) işlemleri.

yaz lastiği

Yaz Lastiği Ne Zaman Takılır?

Kış ve yaz lastiği ne zaman takılır, kış ve yaz lastiği farkı, lastik kullanımı yakıt tasarrufu, lastik özellikleri ve değişimde dikkat edilmesi gerekenler.

Trafik Sigortası Hangi Durumlarda Ödeme Yapar?

Trafik Sigortası Hangi Durumlarda Ödeme Yapar?

Trafik sigortası hangi durumlarda ödeme yapar, trafik sigortası teminat ve kapsamları, maddi, sağlık ve ölüm giderleri, kaza giderleri ödeme süresi ve süreci.

Karayolları Trafik Yönetmeliği

Karayolları Trafik Yönetmeliğine Göre Araç Tanımları

Yönetmeliğe göre araç türleri, araç yolcu taşıma kapasiteleri, araç cins ve türleri, otomobil, kamyon, kamyonet… farkları.

Otomatik Vites Araba Kullanım Teknikleri

Otomatik Vites Araba Kullanım Teknikleri

Otomatik vites araba nasıl kullanılır, özel sürüş teknikleri, otomatik vites mi düz vites mi, ilk defa araç alacaklara tavsiyeler.

Araç Ruhsatı Kaybolduğunda Ne Yapmak Gerekir?

Araç ruhsatının kaybolması durumunda yapılacak işlemler, ruhsat yenileme randevusu, ruhsat yenilemesinde gerekli belgeler ve muayene işlemleri.

Engelli Raporu İle Araç Nasıl Alınır?

Engelli Raporu İle Araç Nasıl Alınır?

Engelli raporu ile araç almak, %40 ve %90 engelli raporu ile araç alımı, ÖTV muafiyetli, H sınıfı ehliyet alımı, engelli sigorta işlemleri.