trafik sigortası teminat limitleri

2019 Yılı Trafik Sigortası Teminat Limitleri

2019 trafik sigortası teminatları, trafik sigortası hasar ödemesi limitleri, araç türlerine göre teminat limitleri, maddi sakatlanma ve ölüm teminatları.

Türkiye'de Neden Trafik Kazası Oluyor?

Trafik Kazası Nedenleri

Trafik kazalarının nedenleri, sürücü ve yayadan kaynaklanan kaza sebepleri, TÜİK kaza sayısı ve verileri, kaza sebepleri için tavsiyeler.

Trafikte Alkol Sınırı Nedir?

Trafikte Alkol Sınırı Nedir?

Alkol promil sınırı 2019, promil nedir, alkollü araç kullanmanın cezası, alkollü araç kullanımı ehliyete el koyma süreleri ve sigorta işlemleri.

Trafik Kazası Sonrası Yapılacak İşlemler Nelerdir?

Trafik Kazası Sonrası Yapılacak İşlemler Nelerdir?

Trafik kazası sonrası yapılması gerekenler, trafik polisi çağırma, kaza sonrası sigorta işlemleri, kaza tutanağı nereye verilecek, tramer (SBM) işlemleri.

Stajyer Ehliyet Nedir

Stajyer Ehliyet Nedir?

Stajyer ehliyet nedir ve nasıl alınır, 2019 stajyer ehliyet kuralları, stajyer ehliyet süresi, stajyer ehliyet ceza puanları.

Aracınız Pert Olunca Ne Kadar Ödeme Alırsınız

Aracınız Pert Olunca Ne Kadar Ödeme Alırsınız?

Araç perte çıkarsa sigorta ne kadar öder, araç pert değeri hesaplama, aracın çalınması durumunda kasko ödeme, pert işlemleri ve gerekli belgeler.

Trafik Sigortasının Ödeme Yapmadığı Durumlar Nelerdir?

Trafik Sigortasının Ödeme Yapmadığı Durumlar Nelerdir?

Trafik sigortası kimin hasarını öder, maddi manevi tazminat ödemesi, hangi durumlarda hasar ödemesi yapılmaz, araç çalınması durumunda ödeme.

Trafik Sigortasındaki Hasarsızlık İndirimi Oranları

Hasarsızlık kademesi nedir, sigorta hasarsızlık indirimi nasıl hesaplanır, 2019 sigorta basamakları, hasar basamağına göre indirim ve zam oranları.