İstanbul Autoshow  2015

İstanbul Autoshow 22 Mayıs'ta başlıyor

22-31 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İstanbul Autoshow 2015’te, otomobil meraklıları 25 yeni model ile tanışacak.

ODD(Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015’te, dünyanın yeni harikaları olan son model otomobiller otomobil tutkunları ile buluşuyor. Türkiye’nin ve otomotiv sektörünün en önemli organizasyonlarından biri olan Autoshow’da katılımcı markalar arasından 12’sinin 25 farklı model aracı tanıtılacak.

14 salon ve toplam 120.000 metrekarelik kapalı alana sahip TÜYAP’ta gerçekleşecek olan fuar, “harikalar diyarı” konseptiyle misafirlerinin beklentilerini yükseltiyor. Bu konsept, fuarların yalnızca yeni otomobil modellerinin sergilendikleri bir alan olmadığını, aynı zamanda geleceğin teknolojilerini tüketicilerle buluşturmak için bir platform olduğunu gösteriyor.

Birkaç yıl önce hayal olan teknik özellikleri şimdilerde satışta olan birçok modelde görmek mümkün. Bu da yeni teknolojilerin ne kadar kısa sürede hayata geçtiğini kanıtlıyor.

21 Mayıs’ta basın ve VIP açılışı, 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında tüm ziyaretçilere açık olacak fuar, dünyaca takip edilen markaların otomobil modelleri, dikkat çekici standları, keyifli etkinlikleri ile misafirlerine unutulmaz bir görsel şölen ve keyifli bir gün vaat ediyor. Dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında bulunan İstanbul Autoshow, yeni harikalarıyla otomobil tutkunlarını büyüleyecek.

İstanbul Autoshow 2015, 22-31 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde, hafta içi 12:00 – 21:00, hafta sonu ise 11:00 – 21:00 arasında ziyaret edilebilecek.

Kasko Hasarsızlık İndirimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kasko ve trafik sigortanızın, poliçenizi yaptırdığınız tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerli olduğunu bilmekte fayda var.

Kasko Değeri Nasıl Hesaplanır?

Kasko değer listesi hazırlanırken kullandığınız aracın yaşı ve markası göz önünde bulundurulmaktadır.

Zorunlu Trafik Sigortası Neden Yaptırılmalıdır?

Zorunlu trafik sigortası, herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni zararları üstlenmesi için yapılır.