Koalay’da Kasko ve Trafik Poliçesi Yenilemek Çok Kolay!

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortası tekliflerini hızlıca karşılaştırarak size özel en uygun teklifi seçebilir, poliçenizi 3 dakikada kolayca yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Çok Koalay! 

 

 

5 Adımda En Uygun Teklif

Koalay’ın 7/24 online sigorta hizmetiyle, dilediğiniz her yerden, yalnızca 5 adımda ve kolayca, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerine ulaşabilirsiniz. Size özel teklifleri, fiyat ve kapsam açısından karşılaştırabilir, daha sonra incelemek üzere e-posta adresinize gönderebilirsiniz. 

 

Kişisel Bilgileriniz Her Zaman Güvende

Koalay, kişisel verilerinizi, size en uygun poliçe teklifini bulabilmek için kullanır, 3. kişi ya da kurumlarla asla paylaşmaz. SSL güvenlik protokolüne sahip altyapısıyla, siber saldırılara karşı şifreleme yaparak tüm bilgilerinizi güvence altına alır.

 

Ek Komisyon ve Hizmet Bedeli Yok

Koalay ücretsizdir. Sigorta şirketlerinin sunduğu tekliflerin üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklemez.  

 

Sigortanızı Kişiselleştirin

Koalay’ın sunduğu sigorta kişiselleştirme özelliğiyle, ihtiyacınız olmayan kasko teminatları için ödeme yapmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz teminat kapsamını seçerek, fiyat değişimlerini anında görebilir, ihtiyacınıza en uygun kasko poliçesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ayrıca, meslek gruplarına özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

 

Güvenle Ödeyin

Satın almak istediğiniz sigorta poliçesini seçip, ödemenizi kredi kartıyla peşin veya taksitli olarak kolayca yapabilirsiniz. Ödemeniz otomatik olarak kartınızdan Verisign SSL güvencesiyle alınır ve satın aldığınız poliçe e-postayla adresinize gönderilir. Koalay farkıyla yenilenen sigortanızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Aracınızın güvenliğine ara vermeyin. Koalay.com’da sigorta yenileme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapmak için hemen teklif alın.. 

Trafikte Telefon Kullanmak Kaza Riskini Arttırıyor

Araç kullanırken cep telefonuyla konuşmak, telefona göz ucuyla bakmak ve benzeri hareketler kaza riskini arttırmaktadır.

Çocuklarla Seyahat Ederken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Kural

Çocuklarla rahat ve güvenli bir yolculuk arzu ediyorsanız, uymanız gereken 7 altın kuralı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Araba Fiyat Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

Araba fiyat karşılaştırması nasıl yapılır? Araba fiyatlarını belirleyen unsurlar nelerdir? Tüm detayları sizin için derledik!