Koalay online sigorta sistemi

Koalay'da 3 dakikada online sigorta sistemi nasıl çalışıyor?

Online Sigorta Broker’ı Koalay, araç sigortası satın almayı oldukça hızlı ve pratik bir hale getiriyor. Koalay.com’da ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun trafik sigortası ve kaskoyu seçip satın almak için 3 dakika yeterli. Peki Koalay’ın bu hızlı ve kolay sistemi nasıl çalışıyor?

Yapmanız gereken çok basit. Koalay.com’da bilgilerinizi girip size özel tekliflerden birini seçerek kredi kartınızla poliçenizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz bir de aşama aşama anlatalım;

 

5 Kolay Soruda Teklif alın

Koalay’da kişisel bilgileriniz ve araç bilgilerinden oluşan 5 basit soruyu yanıtlayarak günün her saati teklif almanız mümkün. Bilgilerinizi girdikten sonra Koalay en iyi Sigorta şirketlerinden size en uygun teklifleri karşınıza getirir ve böylece çeşitli fiyat alternatiflerini görme şansı bulursunuz.

 

İhtiyacınıza en uygun poliçeyi bulun

Koalay’ın kişisel bilgilerinize ve araç bilgilerinize göre sunduğu teklifler arasından bütçenize en uygun teklifi bulabilirsiniz. Teklifleri dilediğiniz gibi inceleyip karşılaştırarak size en uygun olana kolayca karar verebilirsiniz. Koalay’dan online kasko teklifi alarak en ucuz kasko hesaplaması yapabilirsiniz.

Bu aşamada peşin ya da taksitli ödeme seçeneklerine göre en uygun teklifleri görebilirsiniz.

 

Poliçenizi güvenle satın alın

Karşılaştırdığınız tekliflerden istediğinizi seçip en güvenli sistemlerle poliçenizi satın alın. Kredi kartı bilgilerinizi girip poliçenizi kolayca satın alabilir, anında hazırlanan poliçenizi kendinize e-posta ile gönderip yazdırabilirsiniz. Koalay'ın size göndereceğ poliçe elektronik olarak imzaldıolduğu için yasal olarak geçerlilik taşıyor.

Koalay kredi kartı bilgilerinizi saklamadığı gibi bilgilerinizi asla diğer firmalarla paylaşmıyor. Ayrıca Koalay'da bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemleri tarafından güvence altında. Böylece oldukça güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

7/24 online sigorta hizmeti

Koalay.com’da yılın 365 günü, günün 24 saati kasko ve trafik sigortası teklifi bulup, poliçe satın alabilirsiniz.

Koalay.com’un en iyi yanı, bir çok sigorta şirketini eş zamanlı olarak sorgulayıp ihtiyacınıza uygun en iyi teklifleri sunması. Kasko ve trafik sigortası fiyatları şirketten şirkete değişiklik gösterdiği için Koalay’ın karşılaştırmalı teklifleri kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Araç sahipleri böylece daha doğru ve hızlı karar verebiliyor.

Koalay.com’un pratik sistemiyle bütçenize en uygun sigorta poliçesine kolay ve hızlı yoldan ulaşabilirsiniz. Koalay’ın araç sahiplerine faydalı bilgiler sunan Koalay.com bloguna göz atmayı da unutmayın.

Hasarsızlık İndirimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hasarsızlık indirimi nedir ve nasıl kaybolur? Hangi durumlarda bozulmaz? İndirim oranları nasıl belirleniyor? Hepsi ve daha fazlası için tıklayın!

Zorunlu Trafik Sigortası Neden Yaptırılmalıdır?

Zorunlu trafik sigortası, herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilebilecek maddi ve bedeni zararları üstlenmesi için yapılır.

Türkiye'de Trafik Kazalarının Nedenleri Nelerdir?

Ülkemizde araç sayısı gün geçtikçe çoğalıyor ve bilinçsiz sürücülerin artmasıyla trafik kurallarına uymamak trafik kazalarını artırıyor.